Zapytaj lekarza

7 4 2 , 6 0 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ciąża bez objawów zdarza się często?

Witam. Czy ciążą bez objawów zdarza się często? Jestem w 10tyg ciąży ale praktycznie nie mam objawów ciąży trochę się martwię bo nie wiem czy to normalne. Lekarz w 8tyg sprawdził czy pęcherzyk ciąży wygląda na 8tyd ale zrobił to tylko ręką i mówił że wszystko wskazuje na 8%2Atyd czy jest możliwe że lekarz wyczuje ręką pęcherzyk? I czy te brak objawów to jakiś zły znak? Wszystkie wyniki mam dobre a czy one by wskazały na jakiś problem z maleństwem to moja pierwsza ciąza i bardzo się boję
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Podróż samolotem w czasie ciąży

Czy kobieta w ciąży może podróżować samolotem? A jeśli tak to, w którym trymestrze jest to najbezpieczniejsze? Obejrzyj film i dowiedz się więcej na ten temat.

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Jeśli nie ma Pani objawów ciąży, to należy się tylko cieszyć, że jest Pani w tej znacznie mniejszej grupie szczęśliwych kobiet, które nie mają negatywnych objawów (zwłaszcza) w pierwszym trymestrze. Brak objawów nie stanowi powodu do niepokoju. Ręką nie sprawdza się pęcherzyka, tylko wielkość macicy i położenie dna macicy, na podstawie których można w przybliżeniu ocenić, który to tydzień ciąży.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy