Czy ciąża może być zagrożona?

Witam jestem w 2 miesiacu ciazy od samego poczatku pobolewa mnie brzuch jak na miesiaczke po takim bolu ktory raz jest mocniejszy a raz slabszy wystepuja u mnie uplawy koloru brązowego przyjmuje leki luteine i witaminy moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc ze jest to ciaza zagrozona i czy mam podstawy do obaw ??

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli coś Panią niepokoi Wskazna jest wizyta u lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć