Czy codzienne stany podgorączkowe i ból podbrzusza mogą być spowodowane nietolerancją glutenu?

Witam Czy moje codzienne stany podgorączkowe i ból podbrzusza mogą być spowodowane nietolerancją glutenu? Lekarz zalecił mi zrobienie testów. Usg brzucha wyszło dobrze zagazowane jelito z prawej strony Kolonoskopia dobrze GASTROSKOPIA -refluks helikobakter Innych badań nie robiłam od trzech miesięcy i jedyne co mogę napisać to, to, że z jasnożółtej barwy mocz zmienił na pomarańczową. Bolał mnie wyrostek. Helikobakter i refluks leczę od tygodnia już. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić przyczynę na podstawie samego opisu. proszę udać się do lekarz gastroenterologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.