Czy coś mi grozi przez połączenie tego leku z alkoholem?

Przez 3-4 dni brałem xanax na noc około 22.00 w wielkości 0,5mg. Ostanią tabletkę przyjełem w czwrtek o godz. 22.00. W piątek czułem spore zmęczenie w ciągu dnia. Natomiast w sobotę spożyłem sporą ilosć alkocholu. Nie wiedziałem, że trzeba robic dłuższe okresy przerwy po braniu tego leku. Nie miałem jakiś objawów podczas przyjmowania alkocholu, poza lękiem który mi toważszy. Czy mogłem sobie coś zrobic? Czy coś mi grozi np. depresja oddechowa, Czy pwonienem wykonac jakieś badania?

To krótko działający lek. Nie powinno się łączyć go z alkoholem, jednak po ponad 24- godzinnej przerwie ryzyko wystąpienia groźnych dla życia interakcji jest niskie. Uważam, że nie ma powodu do niepokoju.