Czy coś się uszkodziło podczas upadku?

Witam, 2 dni temu spadłam z drabinki na plecy, przytomności nie straciłam, głowa mnie nie boli, tylko tak: mam obite plecy, kark mnie boli i kość ogonowa jest delikatnie sina. Jak przekręcam szyją w lewo w prawo/góra dół to słyszę chrupanie, dodam że nigdy raczej nie miałam takiego problemu,czy to jesr chwilowe czy jednak coś się uszkodziło podczas upadku?

Witam Sprawa jest zbyt świeża i bolesność miejsc stłuczonych może się utrzymywać. "Chrupanie" także nie jest niczym niepokojącym, takie odgłosy występują także u ludzi zdrowych. Powodzenia W. Łuczkowski.