Czy czerwony ślady na nogach u osoby, która dużo chodziła są niepokojące?

Witam, byłem na wycieczce na której dużo chodziliśmy i dużo stałem na nogach. Po wycieczce zauważyłem czerwone plamy nad kostką od wewnętrznej strony ? Czy to może być coś poważnego ? Dodam że na co dzień mam siedzącą pracę .

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to nic groźnego, jednak jeśli będą się utrzymywać, wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam