Czerwone plamki i krostki na nogach

Mam 25 lat, jestem kobietą. Od jakiegoś czasu mam czerwone plamy na nogach, właściwie wyglądają bardziej jak krosty, tylko bardziej płaskie. Są swędzące, szybko się rozprzestrzeniają, są bardzo blisko siebie i nie ma pojedynczych krost, tylko takie rozlewiska. Są poniżej kolan na obu nogach a ostatnio pojawiły się na wewnętrznej części kostek. Co to jest, jak to leczyć?

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Opisane objawy wymagają oceny dermatologa. Konieczna jest ocena charakteru wykwitów, a także ewentualne badania dodatkowe. Nie można zastosować leczenia bez postawionego rozpoznania.

Proponuję skonsultować problem z dermatologiem, w celu rozpoznania i wdrożenia leczenia.

Redakcja abcZdrowie.pl