Czerwone plamki na nogach po kąpieli w morzu

trzy tygodnie temu byłam w Niemczech nad morzem Bałtyckim po wyjsciu z wody zauważyłam czerwone plamki na wewnętrznej stronie stóp na poczatku swędzące w tej chwili juz nie ,było ich niewiele w tej chwili jest dużo i przesuwają się w górną partie nóg Iwona
KOBIETA ponad rok temu

Witam,
z opisu wynika że to alergiczne zapalenie skóry.
Proszę zastosować:
1. hydrocortison 2xdziennie przez 10 dni
2. cetalergin 3x1tabl przez 7 dni
3. kremy łagodzące: cicalfate lub podobne
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl