Czy częsta erekcja może spowodować jakieś dolegliwości?

Ile erekcji w ciągu dnia nie zaszkodzi normalnemu dorosłemu facetowi? Czy zbyt długa erekcja, zbyt wiele erekcji może zaszkodzić? Pisząc erekcja mam na myśli erekcje doprowadzoną do orgazmu. Czy zbyt wiele w krótkim czasie może zaszkodzić na coś? Może spowodować trwałe uszkodzenia?
ponad rok temu

Witam!

Nie istnieje uniwersalny wskaźnik dopuszczalnej liczby i długości osiąganej erekcji. Jest to przede wszystkim zależne od bieżącej kondycji fizycznej i bariery, po której przekroczeniu obserwowane są w związku ze wzwodem jakiekolwiek dolegliwości np. ból.

Sam w sobie wzwód nie stanowi przyczyny uszkodzeń prącia.

Pozdrawiam