Czy da się jakoś odratować skórę po stosowaniu sterydów?

Dermatolog zapisała mi steryd do stosowania pod oczy. W ciągu ostatniego roku użyłam go ok. 3 razy, min z miesięczną przerwą. Mam bardzo suchą skórę pod oczami i pojawiły się zmarszczki. Czy da sie jakoś odratować skórę?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . I będzie mógł postawić wdrożyć odpowiednie leczenie.