Dlaczego nagle pojawiły mi się zmarszczki?

Witam serdecznie, W okresie wakacji dokładnie to był sierpień 2019 pojawiły mi się dziwne zmarszczki w okolicy oczu. Myślałam, że to był efekt małego picia wody. Mija kilka miesięcy A tych zmarszczek jest już co raz więcej. Od linii końca oka do linii ust. Na dłoniach mam Też pomarszczona skórę jak u kobiety 60 letniej. Co może być powodem. Bede bardzo wdzięczna za poradę.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl