Czy da się przymocować moje koronki?

Dzień dobry, złamał mi się ząb na którym miałam założona koronkę. To są cztery koronki, które były mocowane na dwóch stałych zębach. Teraz pozostał jeden, czy w takiej sytuacji da się jeszcze przymocować koronki?

W takiej sytuacji nie da się już założyć ponownie mostu, można włączyć dodatkowy ząb aby most miał 5 punktów ale nie jest to zalecane ze względów wytrzymałościowych bo bardzo osłabi pozostałe zęby. Prawdopodobnie są 2 rozwiązania, proteza ruchoma wyciągana lub implanty, konieczna wizyta w gabinecie i dokładna diagnostyka.