Czy można zastosować most na włóknach szklanych?

Dobry wieczór, w górnej części szczęki mam ubytki - 3 obok siebie i chciałabym je uzupełnić (jest 8-stabilna i zdrowa 7,6,5-brak,dalej zęby są. Nie stać mnie na najdroższe implanty. Usłyszałam o mostach na włóknach szklanych, ale zastanawiam się czy przy trzech zębach obok siebie jest to możliwe?? Bardzo proszę o opinię czy tak, a jeśli nie, to co Państwo radzą by uzupełnić ten ubytek?

Najlepszy sposobem na taki brak to dwa imlpanty w miejsce 6 i 4 i most na nich , nawet konwencjonalny most byłby ryzykownie długi , trzeba by włączyć do niego ząb 3 , a to już jest nieco dyskusyjne z punktu widzenia współczesnej stomatologi , także taki długi most w niewielkim stopniu byłby tańszy niż implanty , a może nawet droższy