Czy DCIS może zmienić się w coś poważniejszego?

Witam w listopadzie ubiegłego roku wykryto u mnie dcis ng2 prawej piersi że względu na liczne zmiany przeszłam serię badań w celu wykluczenia pozostałych zmian na szczęście wszystkie są łagodne teraz w kwietniu mam mieć przeprowadzona oknoplastyke snb czy w tym czasie dcis może zmienić się w coś poważniejszego wprowadzono hormonoterapię

Lek. Tomasz Budlewski

Zależy od wyników badań dodatkowych proszę kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego diagnostyke