Czy delikatne plamienie to oznaka miesiączki?

Witam, Razem z mężem staramy się o dziecko, mam nieregularne miesiączki lekarz zalecił branie duphastonu od 16 do 25 dnia cyklu, tak też zrobiłam, po ostatniej tabletce od tygodnia utrzymuje się plamienie, takie bardzo delikatne, nie wiem czy to miesiączka czy też nie, mam zażyć duphaston kolejny w 16 dniu cyklu, proszę pomocy... Nie wiem jak to teraz liczyć...

Lek. Michał Lenard

Może Pani stosować lek tak jak dotychczas, od 16. dnia cyklu. Warto też wykonać test ciążowy, żeby sprawdzić, czy nie jest już Pani w ciąży. Pozdrawiam!