Czy depresja spowalnia ciało i umysł nawet po wyleczeniu?

Czy depresja spowalnia cialo i umysł ba zawsze nawet po wyleczeniu ?

W przypadku systematycznego zażywania leków, odczuwa się różnicę w szybkości reakcji, które są nieco spokojniejsze, i przebiegają w swoim wolniejszym rytmie. Natomiast nie proponuję przerywania leczenia farmakologicznego bez konsultacji lekarskiej. Najważniejsze jest zdrowie psychiczne i można tak poukładać obowiązki, żeby nie odczuwać dyskomfortu z powodu trochę wolniejszego tempa pracy.
Natomiast po zupełnym wyleczeniu organizm powraca do równowagi (kiedy już nie przyjmuje się leków).