Czy długotrwałe przyjmowanie DIH na żylaki odbytu może być przyczyną słabego działania środków na poprawę erekcji?

Witam. Czy długotrwałe przyjmowanie DIH na żylaki odbytu może być przyczyną słabego działania środków na poprawę erekcji np. Sildenafilu czy Levitry?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie ma to wpływu na działanie preparatów poprawiających erekcję.

Pozdrawiam.