Czy doszło do przeniesienia choroby wenerycznej u 22-latka?

Witam 8 dni temu spotkalem sie z prostytutka doszlo do stosunku oralnego (ona mi) dwa dni po zajsciu z czlonka zaczela wyciekac mi biala wydzielina trwalo to dwa dni w pozniejszych dniach wydzieka mi wydzielina przezroczysta (sluz) czuje ciagle uczucie wilgoci w czlonku bol w podbrzuszu bol pecherza czesto oddaje mocz ktory jest bardzo zolty, gdy oddaje mocz to pojawia sie uczucie szczypania prosze bardzo o rade czym moglem sie zarazic
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry,

Sytuacja,o której Pan napisał może świadczyć o infekcji bakteryjnej/wirusowej /mieszanej.

Proszę wykonać wymaz z cewki moczowej i wybrać się jak najszybciej do dermatologa wenerologa.

Zawsze większe ryzyko zakażanie po seksie oralnym ma osoba stymulująca, jednakże trzeba mieć świadomość,że w jamie ustnej mogą być różne bakterie,wirusy itp.

Czym można się zarazić:

-kiła,

-rzeżączka,

-wirus opryszczki pospolitej (HSV – z ang. Herpes Simplex Virus),

-wirus brodawczaka ludzkiego (HPV – z ang. Human Papilloma Virus),

-ludzki wirus niedoboru odporności (HIV – z ang. Human Immunodeficiency Virus),

-chlamydia,

-nieokreślone zakażenie cewki moczowej,

-wirusowe zapalenie wątroby typu A, E oraz C,

-Salmonella, Shigella, Campylobacter - bakterie atakujące przewód pokamowy,

-Amoeba, Giardia, Cryptosporidia – pasożyty jelitowe.

Zapraszam do artykułu:

https://www.google.com/amp/s/portal.abczdrowie.pl/seks-oralny-sprzyja-rozprzestrzenianiu-sie-bardzo-groznej-bakterii%3famp=1

Pozdrawiam

Położna

Martyna Dudzińska