Czy doszło do zapłodnienia?

Czy doszło do zapłodnienia ? Masturbowałem się i każde "soki" (przedwczesne wytryski koloru przezroczystego) wycierałem w brzuch, o około 5 cm od członka, po 15 minutach założyłem gumkę, a następnie dziewczyna usiadła na mnie bez majtek, ale bodajże na nogi, a następnie wszedłem w nią, ona zaczęła mnie "ujeżdżać" i jeśli by dotknęła mojego brzucha to czy mogło dojść do zapłodnienia ? Obraz pozycji : http://tiny.pl/qfws3

W przypadku braku miesiączki / u partnerki / wskazany test ciążowy.

Proponuję uważnie przeanalizować różne zachowania przed aktywnością seksualna.
Analizy post factum są jedynie probabilistyczne i powodują niepotrzebny stres.
Zachowania ryzykowne pod postacią słabej higieny seksualnej oraz braku rozważnego zachowania - prędzej czy później spowoduje problemy dla Pana oraz Partnerki.
Ciąży nie można wykluczyć, wskazane testy.
Pozdrawiam.