Czy drżenie nóg może mieć związek z alkoholem wypitym wczoraj?

Dzień dobry, Dzisiaj podczas mszy drżały mi nogi, nie mogłem tego opanować aż w końcu zacząłem się denerwować i wyszedłem. Wcześniej klęczałem na zimnej podłodze ok. 7min. Wczoraj również spożywałem alkohol. Czy to było przyczyną?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko powiedzieć być może samo kleczenie a ile było tego alkoholu?