Czy duże jest ryzyko zarażenia HIV po tym stosunku?

3 dni temu miałem kontakt z prostytutka. Seks oralny w prezerwatywie oraz waginalny trwał 1 minutę również w prezerwatywie . Już w tą samą noc zaczął mnie bolec brzuch ucisk pieczenie w nadbrzuszu . Wyczytałem ze może być to powiększona śledziona która reaguje na wirusa HIV , najbardziej uporczywy ból jest gdy leżę . Dodam ze mam również chorobę crohna a wiec słabsza odporność . Bardzo proszę o ocenę ryzyka zakażeniem HIV i możliwość tak wczesnych objawów ( w ten sam dzień ) proszę o pilna odpowiedz , bardzo się martwię

Nie ma możliwości wystąpienia objawów w ciągu 24 h od zarażenia wirusem. Objawy brzuszne wynikają prawdopodobnie z Pana choroby podstawowej. Sugeruję zgłosić się do poradni chorób zakaźnych i wykonać badania pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową.