Jakie jest ryzyko, że zaraziłam się HIV?

Witam , 3 dni temu uprawiałem seks z prostytutka , oralny w prezerwatywie ja bierna osoba oraz waginalny również w prezerwatywie z 1 minutę , wszystko odbyło się w zabezpieczeniu . Jednak już wieczorem i w nocy zaczął mnie bolec brzuch (ból w górnej okolicy jak żołądek , trzustka. Piekący,zwłaszcza jak leżę na łóżku na boku )co trwa już trzeci dzień , proszę o pomoc jakie jest ryzyko ze zaraziłem sie HIV i czy te objawy po 3 dniach na to wskazują ?

Nie ma ryzyka zakażenia HIV. Objawy pojawiły się w związku z silnym stresem, obawą o zakażenie. Najlepiej jest iść do lekarza. Lekarz zbierze wywiad, porozmawia, oszacuje ryzyko. Przede wszystkim uspokoi. Badanie należy wykonać po 3 tygodniach od stosunku i po ośmiu.