Czy farby bez amoniaku dostępne w drogeriach bardzo niszczą włosy?

Witam, Czy farby bez amoniaku dostepne w drogeriach bardzo niszcza wlosy i powoduja wypadanie? Mam dosc slabe i rzadkie wlosy a od skory zaczely mi rosnac bardzo jasne, co przy zrobieniu kitki daly efekt przeswitow ktore w rzeczywistosci az tak wielkie nie sa. Aktualnje zaczelam kuracje Gelacetem i bardzo chcialabym ufarbowac wlosy...

Aleksander Ropielewski

Na pewno wszystkie środki farbujące włosy mają niekorzystny wpływ na skórę głowy i włosy. Jak bardzo jest on szkodliwy tego nie sposób ocenić.