Czy gronkowiec może wywoływać tyle objawów?

Witam. Nie wiem gdzie się już z tym zgłosić... Od praktycznie początku ciąży miałam napady duszności związane z gardłem, płucami, zatokami... Byłam u laryngolog, bo co chwilę spływa mi po tylnej ścianie gardła flegma. Obrzęk zatok, uczucie wiodczenie podniebienia to samo w gardle. Oprócz obrzęku i krzywej przegrody nic więcej nie wyszło. W gardle co chwilę stan zapalny zrobiłam badania na grzyby i bakterie wyszedł gronkowiec złocisty obfity. Po antybiotyku zaczęłam się czuć gorzej ból w klatce piersiowej, duszność, i dziwne uczucie odrealnienia od rzeczywistości. Niby widzę normalnie, ale jakby przez mgłę do tego bije mi mocno serce, pojawia się uczucie niepokoju i trwa to całymi dniami po przerwach 2-3 h... Dzisiaj w nocy przy zasypianie przestawalam oddychać tak 3 razy niż zasnęłam. Budząc się w środku nocy przy chrapaniu córki szumialo mi w uszach tak jakby mi się zatykaly przy dźwiękach do tego rano na ustach pojawiła się opuchlizna na wardze. Dodatkowo cały czas utrzymuje się obrzęk kostki i srodstopia. Byłam z tym u ortopedy miałam robione przeswietlenie wszystko ok. Lekarz przepisał mi leki na stan zapalny nie pomaga. Najbardziej przerażające są te sytuacje z tym wzrokiem zamazanym, nierealnym bo do tego zawsze dochodzi duszność uczucie osłabienia, wewnętrzny strach, mocne bicie serca i tak co jakiś czas. Nie mam już siły zaczynam wpadać w depresję, zaczynam płakać szukać pomocy... Alergii nie mam robiłam testy, martwię się i boję bo mam 3ke dzieci i nie wiem gdzie się udać. Mój lekarz przepisuje mi tylko antybiotyki. Zwiedzilam już kardiologia w ciąży ok, alergolog ok. Miałam robiona spirometria przy testach alergologicznych jest ok, podejrzenie było refluks mam gastroakopia w czerwcu idę za niedługo do chirurga sprawdzić nogę czy z krążenie ok z powodu tego obrzęku. Czy gronkowiec może wywoływać u mnie taki szereg objawów? Póki co tylko tego mogę się uczepic, ale antybiotyki na bazie penicyliny mi szkodzą jestem na nią uczulona, robiłam inhalacje z drzewa herbacianego mam zamiar pic sok z brzozy bo duzo słyszałam... Nie wiem co robić

Musisz globalnie się przebadać w Klinice Reumatologicznej w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawów , tocznia układowego, boreliozy , wszelkich pasożytów przewodu pokarmowego. Skrzywioną przegrodę należy zoperować a córce usunąć trzeci migdałek bo chrapanie jest bardzo szkodliwe.