Czy grozi wyciek płód płodowych?

Jestem w ciąży w 26 tyg.Dzis bylm u.lekarza wszystko ok wyniki bez zarzutu ale doktor zaniepokoił mnie ze maly ułożony jest na poprzecznie i.że nie ma uszczelnienia wód ale żeby tylko nie dźwigać i.bedzie ok.Następna wizyta za miesiac i tyle.Wyszlam.z tego.gabinetu zapytalam tylko czy moge wyjechać 150 km od domu na kilka dni.na wakacje i powiedzial ze ok.Teraz mnie to.niepokoi czy teraz nam.juz grozi.jakis wyciek wód czy chodzi o przyszłość jesli nie zmieni położenia.a moze powinnam.leżeć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego