Czy grudkę na powiece należy operować?

Witam ! Mam od pewnego czasu problem z grudka na powiece. Byłem z tym u lekarza ok 2 msc temu , bo spuchło mi oko a od środka widoczny był takjaby mały guzik z ropą. Lekarz przypisał mi jakieś krople i maść i to poskutkowalo, ale guzik mimo wszystko nadal jest i nie wyglada na to żeby zniknął . Co to może być ? Czy da się do ewentualnie zoperować ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może gradowka proszę udac się do lekarxa olkulisty. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć