Czy guz może być niewidoczny na USG?

Witam. Mam 29 lat. Nie dawno wykryto u mnie torbiel5cm na 6cm , zrobiono usg i roma.Roma byla wyska 26%. Dostalam skierowanie do szpitala na usuniecie torbiela. Pojechalam zrobiono mi usg i okazało sie ze torbiel znikla. Pobrano krew na test roma i wypuszczono do domu. Na drugi dzien dostalam wyniki roma byla jeszcze wyzsza 35%. Co ja mam myslec na ten temat. To mozliwe ze guz jest tylko nie widoczny na usg ? Prosze o radę.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa i kierować się jego zaleceniami.