Czy guz może zawierać skórę?

Witam,

mam 33 lata, moje pytanie dotyczy biopsji. Miałam robione dwie biopsje guzka piersi lewej. Wynik cienkoigłowej: „rozmazy zawierają treść białkowo-krwistą oraz grupy komórek gruczołowych o obniżonej kohezji, z zaznaczonym polimofizmem jąder, których jednoznaczną ocenę utrudnia cytoliza. Wskazana jest weryfikacja histopatologiczna zmiany”. Biopsja gruboigłowa: „otrzymany do badania materiał zawiera drobny fragment skóry o prawidłowej budowie histologicznej”. Mam wątpliwości czy wynik biopsji gruboigłowej jest mój, czy nastąpiła pomyłka i to wynik innego pacjenta (wyniki nie są robione na miejscu).

Czy guz może zawierać skórę? Ostatni wynik usg (styczeń 2011): „piersi o budowie mieszanej, gruczołowo-tłuszczowej, w przewadze gęstej. Pierś prawa - na godz. 3 przy brodawce utrzymuje się guzek lity o mieszanej obniżonej echogeniczności o wym. 10 x 6 mm. Pierś lewa - na godzinie 6 utrzymuje się policykliczny hypoechogeniczny guz lity 10 x 9 x 8 mm. Przewody mleczne nieposzerzone. W dołach pachowych nie uwidoczniłam powiększonych węzłów chłonnych”. Moje wątpliwości dotyczą wyniku drugiej biopsji, jak również czy ten guz (w badaniu sprzed pół roku wym. 10 x 7 mm) powinien być usunięty, jak sugerował mi lekarz robiący obie biopsje i pani radiolog od usg, czy go tylko obserwować jak proponuje mój lekarz? Nie wiem co robić... Może jeszcze skonsultować te wyniki z innym lekarzem?

Witam serdecznie,
Jeżeli istnieją jakiekolwiek wątpliwości co do wyniku biopsji, uważam, że należy rozważyć wycięcie guza i poddaniu go w całości badaniu histopatologicznemu. Wynik biopsji gruboigłowej powinien zawierać opis dotyczący tkanki guza, jeżeli go nie ma to znaczy, że nie można się na nim opierać.
Proszę skontaktować się z lekarzem i omówić możliwości zabiegu wycięcia guza.

Pozdrawiam serdecznie