Czy guzki na ciele mogą okazać się nowotworem?

Witam, mój chłopak ma około 6 wyczuwalnych guzków na ciele, które od jakiegos czasu stały się bolesne. Jakie jest prawdopodobienstwo wystapienia nowotworu?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania nie jest możliwe określenie rodzaju oraz charakteru zmian. Wybadane guzki mogą być objawami stanu zapalnego czy zmianami o charakterze łagodnym. Nie można wykluczyć nowotworowego podłoża dolegliwości. Partner powinien udać się do lekarza, który po zbadaniu wdroży odpowiednie postępowanie.