Czy guzki tarczycy mogą zagrażać ciąży?

witam Mam pytanie mam 3 guzki na tarczycy. wyniki tsh, ft3 i ft4 mam w normie- czy to oznacza ze nie mam niedoczynnosci ani nadczynnosci tarczycy?Czy mozna miec guzli i nie miec niedoczynnosci ani nadczynnosci tarczycy. Za miesiac wychodze za maz i od razu chcemy sie starac o dziecko, czy moge urodzic dziecko z guzkami i potem je usunac?

Szanowna Pani,
sama obecność guzków nie musi powodować zaburzeń czynności tarczycy czyli tak- można mieć guzki i nie mieć ani niedoczynności ani nadczynności.
Niestety nie podała Pani wielkości guzków, ale jeśli są