Czy implantacja boli i może być obfita?

Witam. Staramy się o dziecko. Robimy to codziennie więc trafiliśmy w dni płodne i owulacje . 13 lutego miałam okres a dzisiaj pojawił się chyba też tylko ze piersi dalej kluja . Mamy już synka więc bezpłodni nie jesteśmy a tu drugi miesiąc i nic . Jest sens robić test ciążowy ? Czy implantacja boli i może być obfita ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Ból może występować, ale krwawienie jest raczej niewielkie, generalnie krwawienie inne niż zazwyczaj może nasuwac podejrzenie ciąży. Dwa miesiące starań to bardzo krótki okres, na spokojnie proszę próbować.
Pozdrawiam