Czy infekcja i leki bardzo zaburzą wyniki krwi?

Witam, mam pytanie odnośnie badań krwii. Aktualnie jestem na lekach dopochwowych Macmiror Complex 500 z powodu infekcji intymnej, leki te zawierają antybiotyk. Niestety zaczęło u mnie występować dziwne kłucie z lewej strony brzucha poniżej żeber i chciała zrobić jak najszybciej badania krwii. Czy infekcja i leki bardzo zaburzą wyniki krwii i mogą spowodować niewykrycie czegoś ważnego bądź wyniki będą bardzo niemiarodajne i mam odczekać czy raczej warto je mimo to zrobić?

Dzień dobry,

Aby wykryć z czym jest problem to wyniki krwi mogą być niewystarczające.
Oczywiście zarzywane leki mogą zmienić wyniki morfologii.
Proponuje zacząć od wizyty u Oseopaty w celu zdiagnozowania problemu. Usg może również okazać się pomocne ale w drugiej kolejności.
W Toruniu polecam Piotr Rakowiecki lub Paweł Balmas

Pozdrawiam
Konrad Skrzat