Czy istnieje możliwość owulacji przy dwóch dojrzewających pęcherzykach?

Witam czy istnieje możliwość owulacji przy dwóch dojrzewających pecherzykach 21 i 18mm potwierdzonych przez USG a estradiolu zaledwie 89 pg/ml ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli badanie poziomu estradiolu wykonała Pani w okresie okołoowulacyjnym, to szanse na owulację są niewielkie. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.