Czy istnieje możliwość wstawienia implantów w miejsce brakujących zębów?

Witam, brakuje mi czterech górnych zębów ( ósemki, siódemki, szóstki i piątki) ósemka i siódemka były usunięte 2 tyg temu. Szóstka ok. Rok temu. Czy istnieje możliwość wstawienia implantyu w miejsce szóstki i zrobić mostek z moja piątka? I w jakim stopniu poprawię mi wtedy mój stan uzębienia? Tzn. Czy zmniejsza się Choć trochę konsekwencje braku aż tylu zębów jeśli przynajmniej odbuduje 2 w wyżej wymienionym sposób. Żeby zrobić4 implanty nie mogę sobie na to pozwolić, a niestety proteza mnie przeraża.

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl