Czy istnieje możliwość zwężenia czubka nosa?

Witam, nie jestem zainteresowana operacją, chciałam zapytać czy istnieje możliwość zwężenia czubka nosa i wymodelowania za pomocą nici? Czy mogłabym dostać na ten temat więcej informacji?

Szanowna Pani
Tak, zwykle Pacjenci mają obawy przed ingerencją chirurgiczną, ale istnieją metody które pozwolą osiągnąć choć na pewien czas pożądany efekt
Zapraszam na konsultację aby móc ocenić co i jak można wykonać
Kontakt z recepcją 508713484
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej