Czy ja się zaraziłem wścieklizną?

Witam serdecznie 15 dni temu ugryź mnie pies znajomy wczoraj weteryniarz dał psowi zastrzyk w szyje a ja mam od wczoraj gorączke 37/5 /37/3 to znaczy że jak pies żyje 15 dni to może mieć wściekliznę czy ja się zaraziłem wścieklizną ? proszę o odpowiedź a i w łydce mam skurcze czy mam iść do lekarza zakaźnego czy nie ?

Jeśli pies żyje przez 15 dni to znaczy, że nie był chory na wściekliznę i pan nie mógł się zarazić tą chorobą.Stany podgorączkowe nie mają większego znaczenia. W razie wątpliwości, bo przecież rana mogła ulec zakażeniu przez inne drobnoustroje, proszę zgłosić się do chirurga.