Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 3 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy jedna z maści mogła spowodować u mnie problemy z suchą skórą?

Witam. Dwa miesiące temu byłam u ginekologa i miałam grzybice pochwy. Przepisał mi Gyno-Feminazol 15tabl. dopochwowych i clotrimazolum maść. Zabrałam 13 tabl. ze względu na rozpoczęcie okresu. Po okresie dalej czułam świąd w pochwie i jak miałam dni płodne to zaczęłam plamić. Po jakimś czasie udałam się do innego specjalisty i stwierdził ze to jest niewyleczona grzybica i przepisał mi 6globulek dopochwowych Pimafucin i maść clotimazolum a ze zbliżał się termin miesiączki powiedział żeby kuracje dokończyć po niej. I tak zrobiłam ze 3 tabl.wzielam przed okresem a 3 po. I mówił żebym po skończonej kuracji brała Lactovaginal. Jestem już po 3 tabl lactovaginal i mam plamienie dodam Że mam dni płodne. Moje pytanie jest czy mam zaprzestać brania tych tabl? Czy to plamienie skutkuje osłabieniem tam w środku po tych wszystkich tabl przez ostatnie 2 miesiące? Dodam jeszcze ze przy wejściu do pochwy (tak na brzegach)mam taka sucha skore i nie wiem czy smarować dalej ta maścią clotrimazolum? Czy właśnie przez nią takie coś mi się stało? Bo smarowałam przez te 2 miesiące? Dziękuje serdecznie za odpowiedz.
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Wyznaczanie dni płodnych

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy