Czy jest duże prawdopodobieństwo, że będę mieć dziecko?

Witam, od dłuższego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne. Ostatnio zapomniałam tabletki z pierwszego rzędu, zwykle biorę ją o 23, a przyjęłam ją o 18 następnego dnia. Dzień przed pominieta tabletka współżyłam. Po kilku dniach dostałam lekko krwawych upławów i drobnych skurczy, czy mogę być w ciąży?

Dzień dobry
skuteczność działania tabletek może być zmniejszona.
W przypadku pominięcia tabletki w 1. tygodniu - przez następne 7 dni należy stosować dodatkowe środki antykoncepcyjne. Jeśli w tygodniu poprzedzającym pominięcie tabletki utrzymywano stosunki seksualne, istnieje możliwość zajścia w ciążę.
Pozdrawiam