Czy jest inny sposób poprawy jakości widzenia?

Witam. Przeszlo 10 lat temu wszczepiono mi soczewki wielogniskowe mutlifokalne. Wada wyjsciowa minus 16 oraz zacma. Z uplywem czasu ostrosc widzenia pogarszala sie gromadzily sie męty. Jakie powiklania moze niesc ze soba zrobienie dziurki laserem.Czy jest jeszcze jakikolwiek sposob poprawy jakosci widzenia. Dziekuje

Witam,
pita Pani o irydotomię YAG rozumiem.
Rozumiem, że miała Pani wcześniej wysoką krótkowzroczność.
Rzeczywiście istnieje ryzyko odwarstwienia siatkówki po zabiegu laserowym w takich oczach. Warto byłoby przez zabiegiem spradzić jak wygląda obwód siakówki i czy rzeczywiście kapsulotomia jest potzrebna.
Warto żeby Pani była leczona przez specjalistę chorób siatkówki.