Czy jest jakakolwiek szansa, że jestem w ciąży?

Witam, mam 25 lat i staramy sie z mężem o dziecko. W ostatnim cyklu przyjmowalam od 5 dnia cyklu przez 5 dni lek o nazwie Clostilbegyt. W trakcie monitoringu pojawily sie dwa pęcherzyki jeden prawie 3cm w lewym jajniku w prawym natomiast 2,5cm. Uprawialismy seks z mężem codziennie odkąd lekarz wskazał ze pęcherzyki się pojawily. Dostałam krwanienia w 27 dniu cyklu trwający 2,5 dnia co zwykle trwa4-5 dni. Pierwszy dzień cyklu był normalny jesli chodzi o ilość wydzieliny, ale nie pojawil się ból brzucha,który zawsze mi towarzyszy w te dni. Drugi dzień można już nazwać plamieniem,gdyż nie było tego za wiele. Natomiast to pół dnia to zabarwiona na brudny róż śluz. Ponadto zauważyłam na brzychu dość mocno widoczne żyły. Z skąd moje pytanie czy jest szansa że jestem w ciązy?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jeśli podejrzewa Pani ciążę, to powinna Pani wykonać test ciążowy. Na podstawie objawów nie da się stwierdzić ciąży.