Czy są jakieś skuteczne zabiegi?

Witam, moim problemem są przebarwienia wokół oczu i na srodku czoła. Mialam robiony kwas tca w stezeniach 10 pozniej 30 , niestety bez zadnego efektu. Zmienilismy leczenie na dermapen 4 uber pro peel. Niestety minal tydzień i rowniez bez efektu, skora zluszczyla sie tylko delikatnie i to akurat nie w okolicy oczu. Czy moze jest jakis bardziej skuteczny zabieg?

Dzień dobry, przebarwienia są dość uciążliwym problemem, często o charakterze nawracającym. Dobór odpowiedniego postępowania uzależniony jest od głębokości ich umiejscowienia. Jeżeli w Pani przypadku seria zabiegów powierzchnie złuszczających nie przyniosła żadnej poprawy, może to wskazywać na przebarwienia zlokalizowane głębiej. Wówczas można rozważyć odpowiednio dobraną laseroterapię (lasery picosekundowe / lasery qswitch).
W razie ewentualnych pytań, uprzejmie proszę o kontakt. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.