Czy jest jeszcze szansa, że donoszę ciążę?

Dzień dobry, W 5 tygodniu ciąży na domowym teście ciążowym ujrzałam 2 kreski. Jednak dzisiaj w 6 tygodniu, również zrobiłam test, wyszedł negatywny. Nie plamie. Testy robiłam 2 z różych firm z porannego moczu. Jest jeszcze szansa że donoszę tę ciąże, czy zarodek obumarł? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa