Czy jest lek na bielactwo?

Dzień dobry. Piszę w takiej sprawie że mam bielactwo na całym ciele już 11lat i mam tego coraz więcej. Czy jest na to jakieś lekarstwo lub sposób żeby się tego pozbyć?

Niestety nie, bielactwo jest chorobą nieuleczalną. Leczenie sprowadza się do ochrony skóry i oczu przed promieniami słonecznymi. Na skórę zawsze należy stosować kremy z filtrem o wysokim faktorze, a do ochrony oczu potrzebne są okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV.