Wpływ kremów z faktorem na skórę

Witam serdecznie, mam pytanie, czy gdy kupiłam krem do twarzy z spf 30 i nakładam na niego jeszcze podkład z spf 20, to czy te różnice faktorów mają jakieś znaczenie, wpływ na skórę? Dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.

Witam serdecznie,
jeśli Pani nakłada różne produkty z filtrami przeciwsłonecznymi to w żaden sposób faktory się nie sumują, a także nie wywierają spotęgowanego czy negatywnego wpływu na skórę.

Pozdrawiam,
ES