Czy jest możliwe całkowite wyleczenie infekcji grzybiczej pochwy?

Dzień dobry zmagam się z długoletnią infekcją grzybiczą pochwy, przeplata się ona z zapaleniami pęcherza, czy da się wyleczyć taką trwałą infekcje całkowicie czy tylko złagodzić?

Najczęściej udaje się całkowicie wyleczyć taką infekcję. Przy nawrotowym charakterze choroby powinno rozważyć się równoczesne leczenie miejscowe i ogólnoustrojowe oraz stosować probiotyki.