Nawracające infekcje pochwy i problem z kamieniem migdałkowym

Witam od ok.2 lat mam problem z kamieniem migdałkowym.Czy przez to mogę mieć nawracające infekcje pochwy bądź zapalenie pęcherza???? Mam to co miesiąc. Co jakiś czas boli mnie podbrzusze oraz często czuję parcie na pęcherz. Jestem osobą która MIAŁA(bo boję się mieć kolejny raz problem z zapaleniem pęcherza bądź pochwy)aktywne życie seksualne z 1 partnerem.Dostaliśmy biseptol,urofuraginum oraz clotrimazolum. Mi to nie pomogło bo dalej mam problemy a powiem że po tym nie było zbliżenia.

Witam,
jest to mało prawdopodobne aby kamienie powodowały nawrotowe infekcje pochwy i pęcherza.
Proponuję wzmocnić odporność organizmu, dbać o higienę intymną,
może należałoby włączyć leczenie flukonazolem i Pani i Partnera.