Czy jest możliwe wyleczenie wszystkich zębów?

Witam! Mam 21 lat i problemy z zębami (zaniedbywalam je). W większości to małe dziurki, lekka pruchnica, wydaje mi się że osemka na dole zarosla mi dziąsłem i czwórka na górze się skruszyla do połowy czasami bardzo boli. Moje pytanie brzmi "Czy jest możliwe wyleczenie wszystkich zębów a przynajmniej większości w dwa tygodnie? I jak by wyglądała szacowana cena ? Pozdrawiam Ala

Witam.

Wyleczenie wszystkich zębów z próchnicy w ciągu dwóch tygodni jest możliwe. Wszystko zależy od intensywności spotkań z Pani stomatologiem.

Jeśli chodzi o ceny, to są bardzo bardzo zróżnicowane. W Wrocławiu wahają się od około 80 do około 300 złotych za ząb, bez uwzględnienia leczenia kanałowego (które może być konieczne w przypadku bolących zębów) i ewentualnej odbudowy protetycznej (korony protetycznej). O dokładną wycenę w Pani przypadku polecam zapytać się lekarza stomatologa, u którego się Pani leczy.

pozdrawiam!

Zęby mogą wymagać generalnego „remontu” i jeśli będzie taka potrzeba, również leczenia kanałowego przy obecności głębszych ubytków. Jest to możliwe, choć wszystko zależy od ilości zębów objętych próchnicą i skali próchnicy. Ciężko ocenić taką możliwość oraz potencjalne koszty na odległość, więc zalecam wizytę u stomatologa w gabinecie. Im szybciej, tym lepiej. Im bardziej będziemy dbać o zęby, tym dłużej będą nam służyć.

Pozdrawiamy,
stankowscybialach.pl
badzbystry.pl