Czy jest możliwe, żeby zaburzenia rytmu serca były o określonych porach dnia?

Witam. Czy jest możliwe żeby zaburzenia rytmu serca były o określonych porach dnia?

Witam.Jest to możliwe.Czasem sa w dzień,czasem w nocy.Mogą występować przy większej aktywności fizycznej,ale niekiedy na odwrót w zupełnym spoczynku.Zależy to od wielu czynników.