Czy jest możliwość uszkodzenia wątroby w tym przypadku?

Witam chciałem się dowiedzieć co może wynikać z takich badan Ast 36 Alt 62 Bilurbina całkowita 0.70 Fosfofataza zasadowa 41 Ggtp 42 Fos..kreatynowa 206 I oprócz tego w badaniu usg wyszło ze mam powiekszoną wątrobę 17 mm . Miewam także bole w prawym boku pod zebrem . Czy jest możliwość uszkodzenia watroby w tym przypadku ? Dodam ze trenuje siłowo i chciałem zacząć suplementacje kreatyna czy w moim przypadku kreatyna mi nie zaszkodzi ?

Witam,

Przed rozpoczęciem " suplementacji, SAA" koniecznie trzeba wykonać badania z krwi, usg. Jak wyniki są nieprawidłowe to należy skonsultować się z lekarzem. Po rozpoczęciu, w trakcie i na zakończenie tez należy robić badania.

W Pana przypadku proponuję wykluczyć zakażenie HCV I HBV