Czy jest możliwość zajścia w ciążę przez takie opóźnienie?

Witam. Od 5 miesiecy stosuję tabletki antykoncepcyjne Belara. Dzisiaj (sobota) miałam przyjąć 1 tabletkę po przerwie. Przyjęłam ją dopiero o godzinie 21.30, natomiast przed przerwą przyjmowałam tabletki rano (czasem ok 5.30, gdy wracałam z pracy, czasem ok. 9). Wiem, że odpowiedź dostanę dopiero po kilku dniach dlatego na razie nie będę współżyła, chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość zajścia w ciążę przez takie opóźnienie oraz czy jest możliwość zmiany godziny z 21 na rano? Na razie dalej będę brała o 21

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje ten cykl.juz przyjmować o tej godzinie a w następnym w godzinie bardziej odpowiedniej